Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/Battlefield_1_Icon-28538_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Battlefield 1 Download – Pełna wersja BF One do pobrania sie12

Tags

Related Posts

Share This

Battlefield 1 Download – Pełna wersja BF One do pobrania

1 Battlefield 1 Download


Seria Battlefield to seria – legenda. Pierwsza jej odsłona powstała w roku 2002 i nosiła tytuł Battlefield 1942. Jak łatwo się domyślić, była to gra z gatunku strzelanek, a konkretniej tak zwany FPS (first person shooter), czyli mogliśmy śledzić akcję z oczu gracza, co z pewnością dodawało jej dynamizmu, a rozgrywce rozmachu.  

 

Battlefield 1 download


 

 bf1 

W kolejnych latach powstały następne części serii oraz – z powodu ogromnej popularności – również i spin offy, o tytułach Battlefield Vietnam, Battlefield 2142, Battlefield: Bad Company i Battlefield Hardline. Najnowsza część, czyli Battlefield 1 do pobrania znajdzie się zapewne w wielu sklepach internetowych, opisana na przykład jako Battlefield 1 chomikuj.

Fabuła serii toczy się na różnorakich polach bitew, począwszy od frontów drugiej wojny światowej, a kończąc na wojnie w Wietnamie i innych krwawych potyczkach pomiędzy nieprzyjacielskimi siłami. Najnowsza część, czyli omawiany właśnie Battlefield 1 został zapowiedziany 6 maja 2016 roku, a premiera pozycji odbędzie się 21 października tego samego roku. Tym razem los rzuci nas w szeregi sił walczących podczas pierwszej wojny światowej. Bardzo istotną nowością jest fakt, że będziemy obserwować akcję z perspektywy nie jednego, a kilku żołnierzy! Dzięki temu w grze zaimplementowano parę osobnych linii fabularnych, co znaczące podniesie atrakcyjność rozgrywki.

Oczywiście nie tylko to jest zaletą Battlefield 1 PC, gra posiada również bardzo dobrze odwzorowaną mechanikę pojazdów, jakimi przenoszono się z miejsca na miejsce w ówczesnych czasach oraz świetnie i szczegółowo oddane uzbrojenie z okresu konfliktu. Jeżeli zdecydujemy się na wybór opcji Battlefield 1 download, to będziemy mogli skorzystać nie tylko z artylerii, ale i również masek gazowych, czołgów, karabinów maszynowych, a także ze wsparcia naszego lotnictwa. Taka różnorodność to nowość w serii gier FPS.

Mapy, na których przyjdzie nam się zmagać z wrogiem, są dużo bardziej rozległe i otwarte, niż w poprzednich częściach, co sprawia wrażenie, że naprawdę znajdujemy się na froncie. Do tego dorzućmy jeszcze klimatyczną muzykę i świetnie oddające atmosferę tamtych bitew efekty dźwiękowe, a otrzymamy produkt praktycznie doskonały.

Kolejną nowością jest położenie większego nacisku na tak zwane zwarcia, czyli bliskie spotkania z wrogiem. Przez takie rozwiązanie walki stały się jeszcze bardziej rzeczywiste, bardziej osobiste, ale trzeba przyznać, że również i bardziej brutalne.

Jeżeli chodzi o tryby rozgrywki, to w przypadku Battlefield 1 pełna wersja oddano nam do dyspozycji nie tylko tryb dla jednego gracza, ale oczywiście również i tryb multiplayer, co jest powszechne w tego typu pozycjach. Możemy walczyć nawet z udziałem 64 graczy naraz!

Battlefield 1 to gra epicka – zarówno pod względem zastosowanych tutaj rozwiązań, jak i samej fabuły. Jeżeli masz ochotę na coś naprawdę dobrego, nie wahaj się i kliknij Battlefield 1 pobierz!


2 Wymagania sprzętowe gry Battlefield 1


 • Nazwa pliku: Battlefield_1.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Singleplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9,4/10
 • System operacyjny: Windows 7/Windows 8/Windows 10
 • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
 • Procesor:  Intel Core i5 2.9 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 670/Radeon HD 7970 lub lepsza)


4  Battlefield 1 Download


Battlefield 1 download

 

 

Artykuł znalazłeś dzięki słowom kluczowym: Battlefield 1, Battlefield 1 chomikuj, Battlefield 1 do pobrania, Battlefield 1 Download, Battlefield 1 pc, Battlefield 1 pobierz, gry, Battlefield 1 Beta, battlefield 1 gra online, battlefield 1 xbox 360, battlefield 1 gra, battlefield 1 pełna wersja, battlefield 1 xbox one, battlefield 1 ps4, battlefield 1 download pc, battlefield 1 download free,