Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/cs-global-offensive-counter-strike-23610_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Counter Strike Global Offensive Download [Non Steam] lut27

Tags

Related Posts

Share This

Counter Strike Global Offensive Download [Non Steam]


Download Counter Strike Global Offensive Download


Counter Strike Global Offensive Download to nowa odsłona klasycznej strzelanki sieciowej, która stała się podstawą współczesnego esportu. Twórcy produkcji starali się wprowadzić sporo usprawnień do rozgrywki i jednocześnie zachować podstawowe cechy pierwowzoru.

Counter_Strike_Global_Offensive.exe

521062578

W Counter Strike Global Offensive naprzeciw stają dwa zespoły – terroryści oraz próbujące ich powstrzymać siły specjalne. Za każdego wyeliminowanego przeciwnika nagradzani jesteśmy gotówką, za którą na początku kolejnej rundy możemy kupić lepszą broń i uzbrojenie.

W grze znajdziemy cztery tryby rozgrywki: wyścig zbrojeń, demolkę, turniejowy uproszczony oraz klasyczny uproszczony. Pierwszy to wariacja klasycznego deathmatchu – po zabiciu przeciwnika dostajemy nową broń. Drugim rządzi podobna zasada w kwestii otrzymywania nowego ekwipunku, ale zabawa podzielona jest na rundy, podobnie jak w klasycznych trybach. Trzeci, jak nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla początkujących graczy i jego zadaniem jest wprowadzenie nowicjuszy w tajniki Counter-Strike download, m.in. poprzez zrezygnowanie z ognia przyjacielskiego. Tryb klasyczny turniejowy został pozbawiony wszelkich udogodnień.

W Counter Strike Global Offensive dostępne jest pięć map typu de_ (rozbrajanie/podkładanie bomby) oraz dwie cs_ (odbijanie zakładników). Każda z siedmiu plansz jest wzorowana na klasycznych polach bitew znanych z poprzednich odsłon serii. Fani na pewno rozpoznają nazwy poszczególnych aren: Dust, Dust2, Aztec, Nuke, Inferno, Italy oraz Office. Oczywiście nie obyło się bez drobnych zmian, lecz służą one jedynie polepszeniu jakości rozgrywki.


3 Trailer gry Counter Strike Global Offensive Download2 Wymagania sprzętowe gry Counter Strike Global Offensive Download 


 • Nazwa pliku: Counter_Strike_Global_Offensive_Setup.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9.3/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 2 MB RAM
 • Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 1GB

Download Zdjęcia z gry Counter Strike Global Offensive


Previous Image
Next Image

info heading

info content


DownloadCounter Strike Global Offensive Download


Counter_Strike_Global_Offensive.exe

Top Strony