Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/dead_state_render_18-e1425897828938-8184_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/dead_state_render_18-e1425897828938-8184_186x150.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 768 Dead State Download – Dead State PC gru15

Tags

Related Posts

Share This

Dead State Download – Dead State PC


Pobierz państwa Martwego Pobierz Dead State


Dead State to klasyczne turowe RPG, którego akcja toczy się pewien czas po masowej inwazji zombie. Gra jest debiutanckim dziełem studia DoubleBear Productions. To mały niezależny zespół, w skład którego wchodzi Brian Mitsoda, prawdziwy weteran gatunku RPG.

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Pobierz państwa Martwego

 

Akcja Dead State  toczy się w stanie Teksas, w niewielkiej mieścinie znanej jako Splendid, a podstawowym zadaniem graczy jest zarządzanie schroniskiem dla ocalonych, które utworzono w lokalnej szkole. Miejsce to jest również naszą bazą operacyjną. Z racji tego, że głównym celem Dead State Download jest przeżycie, zazwyczaj zmuszeni jesteśmy do opuszczania bezpiecznych murów w poszukiwaniu żywności, broni czy lekarstw, jak również trzymania w ryzach podległych nam osób. Zombiaki występują tu w klasycznej formie, czyli jako powolne, tępe, powłóczące nogami i wyjące zwłoki. Pojedynczy nieumarły rzadko jest wielkim zagrożeniem, ale już w stadzie (zwabionym np. odgłosami wystrzałów) martwiaki stanowią prawdziwe wyzwanie.

Duża część zabawy  Dead State Download kręci się wokół relacji ze sprzymierzeńcami, czyli postaciami, które dołączyły do naszej grupy na własne życzenie lub zostały do tego namówione. Każdy sojusznik zaprojektowany został jako pełnokrwista postać, z własnym charakterem i motywacją.

 Walka rozgrywana jest w systemie turowym. Duży wpływ na jej przebieg mają nie tylko umiejętności naszych postaci, ale także osobowość i stan psychiczny bohaterów. Przykładowo, jeśli nakażemy jakiemuś nieszczęśnikowi wbiegnięcie w tłum zombie, to zapewne spanikuje i ucieknie. W Dead State  istotne są relacje, jakie ukształtujemy z podopiecznymi. Niektórzy towarzysze broni po dłuższym czasie zaczną nas darzyć takim szacunkiem, że zaryzykują własne życie, by ratować nasze.


Pobierz państwa Martwego Trailer gry Dead StatePobierz państwa Martwego Wymagania sprzętowe gry Dead State Download


 • Nazwa pliku: Dead_State.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single player
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 7,6/10
 • System operacyjny: Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM
 • Procesor:   Intel Core i5 2,0 GHz
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce 8500  (GT/Radeon HD 7290 lub lepsza)

Pobierz państwa Martwego Zdjęcia z gry Dead State PC


[Tribulant_slideshow gallery_id = „14”]


Pobierz państwa Martwego Pobierz Dead State


Pobierz państwa MPobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gierartwego