Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/DOOM-game-logo-77281_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Doom 2016 Download maj12

Tags

Related Posts

Share This

Doom 2016 Download


Download Doom 2016 Download


Doom 2016 Download w 1993 roku na rynku zadebiutowała pierwszoosobowa strzelanina Doom, która już na zawsze zmieniła oblicze swojego gatunku. Ponad dwie dekady później na komputerach PC ukazała się czwarta pełnoprawna odsłona tej kultowej serii, stanowiąca w zamyśle twórców jej swoisty reboot oraz powrót do korzeni cyklu.

Doom_2016_Setup.exe

DOOM-game-logo

Za jej powstanie odpowiadają niezmiennie twórcy pierwowzoru z teksańskiego studia id Software, założonego przez prawdziwe legendy branży, m.in.: Johna Carmacka i Johna Romero. I choć w kolejnych latach panowie ze studia id Software stworzyli (lub współtworzyli) tak udane produkcje, jak Return to Castle Wolfenstein czy Rage, znakiem rozpoznawczym firmy pozostały przede wszystkim dwie wiodące marki: Doom i Quake. Spośród wszystkich platform sprzętowych, na jakich ukazał się Doom – najlepiej prezentuje się tradycyjnie wersja na komputery PC. Została ona pozbawiona całego szeregu typowo konsolowych ograniczeń, oferując szeroki wachlarz rozbudowanych ustawień graficznych oraz opcje i efekty niedostępne dla posiadaczy PlayStation 4 i Xboksa One.

Ogólny zarys fabuły nie zmienił się w sposób znaczący, będąc od wielu lat głównym czynnikiem, łączącym kolejne części Doom 2016 Download. W grze wcielamy się więc ponownie w samotnego komandosa, który zostaje wysłany do bazy wojskowo-badawczej korporacji UAC na Marsie. Okazuje się, że w wyniku prowadzonych eksperymentów, naukowcy nieopatrznie uruchomili portal czasoprzestrzenny, przez który do bazy przedostały się hordy przerażających potworów. Podążając śladem wrogów, nasz protagonista przemierzy rozległe tereny bazy, aby zakończyć swą podróż w samym sercu piekła, stawiając czoła najpotężniejszym z demonów.


3 Trailer gry Doom 2016 Download2 Wymagania sprzętowe gry Doom 2016 Download


 • Nazwa pliku: Doom_2016_Setup.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9.4/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 2 MB RAM
 • Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 1GB

Download  Doom 2016 Download Download


Doom_2016_Setup.exe

Top Strony