Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/Emergency-5-Logo1-74835_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Emergency 5 Download – Emergency 5 gru06

Tags

Related Posts

Share This

Emergency 5 Download – Emergency 5


Emergency 5 Download Emergency 5 Download


Emergency 5 Download to kolejna odsłona cyklu popularnych strategii, w których zadaniem gracza jest walka ze skutkami katastrof i wypadków. Produkcję opracowało niemieckie studio Sixteen Tons Entertainment, czyli ten sam zespół, który odpowiadał za stworzenie czterech pierwszych części serii.

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Emergency 5 Download

Emergency 5 Download

 

 W grze Emergency 5 ponownie wcielamy się w szefa fikcyjnej organizacji ratunkowej, pod kontrolą którego znajdują się oddziały strażaków, policjantów, ratowników medycznych oraz specjalistów od usuwania szkód technicznych. Nasi podwładni do wykonywania swoich obowiązków wykorzystują m.in. dwadzieścia typów pojazdów oraz maszyn latających. Akcja toczy się w trzech miastach – Monachium, Hamburgu i Berlinie. W specjalnej Edycji Deluxe dodatkowo dostępna jest także Kolonia.

Każda metropolia posiada własną kampanię, w trakcie której zajmujemy się zarówno walką ze skutkami małych wypadków, jak i wielkich katastrof. Kampanie w Emergency 5 Download są bardzo rozległe, a zabawę dodatkowo wydłuża tryb kooperacyjny, w którym maksymalnie cztery osoby wspólnymi siłami muszą zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami.

Emergency 5 imponuje oprawą wizualną. Autorzy nie tylko opracowali nowy silnik, ale również stworzyli większość elementów graficznych oraz animacji od podstaw. Dodatkową atrakcją w Emergency 5 Download jest ulepszony interfejs użytkownika oraz potężny edytor, który pozwala graczom na tworzenie nowych map i misji.

 


3 Trailer gry Emergency 5 Download2 Wymagania sprzętowe gry Emergency 5 Download


 • Nazwa pliku: Emergency_5.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/Multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według Bazagier24.pl: 7,8/10
 • System operacyjny: Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
 • Procesor: i5/i7
 • Karta graficzna: karta grafiki 1024 MB (GeForce 9600 lub lepsza)

3 Zdjęcia z gry Emergency 5 PC


Previous Image
Next Image

info heading

info content


4 Emergency 5 Download


Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier