Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/Far-Cry-4-Logo1-1479829_186x186.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Far Cry 4 Download – Far Cry 4 PC gru03

Tags

Related Posts

Share This

Far Cry 4 Download – Far Cry 4 PC


1 Far Cry 4 Download


Far Cry 4 to kolejna odsłona cieszącego się niezwykłą popularnością cyklu pierwszoosobowych sandboksowych strzelanin. Pierwsza część serii została wyprodukowana przez firmę Crytek w 2004 roku. W rok później, francuski koncern Ubisoft przejął odpowiedzialność za stworzenie sequeli gry oraz jej konsolowych spin-offów. Far Cry 4 Download powstawała głównie w montrealskim studiu deweloperskim Ubisoft, ale przy produkcji uczestniczyły, w mniejszym i większym stopniu, praktycznie wszystkie pozostałe oddziały spółki. Far Cry 4 to pierwszy tytuł z serii, który pojawił się na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Far Cry 4 Download

Far Cry 4 Download


W trakcie rozgrywki gracze stopniowo poznają tajemnice Kyrat. Dzięki swojemu specyficznemu położeniu, fikcyjny kraj oferuje zróżnicowane i interesujące lokacje – od zaśnieżonych górskich szlaków po gęste lasy, a także miasta, stare ruiny itd. Nie brakuje tam także wszelkiego rodzaju dzikich zwierząt, które będziemy mogli upolować, a pozyskane w ten sposób surówce przerobić w sprawdzonym systemie craftingu na większą kaburę, portfel etc. W trakcie rozgrywki w Far Cry 4 Download możemy swobodnie przemieszczać się po całym terytorium himalajskiego państwa, stanowiącego dużą i otwartą mapę. Wykorzystamy do tego także różnego rodzaju środki transportu. Wśród nowości znalazł się m.in. wiatrakowiec Brzęczyk, autoriksza Tuk-Tuk, stroje wingsuit, czy nawet słoń, którego możemy wykorzystać także w roli żywego czołgu. Poza tym w niektórych momentach gra pozwala nam na medytację, przenoszącą nas na pewien czas do fantastycznej krainy Shangri-La.


3 Trailer gry Far Cry 4 PC2 Wymagania sprzętowe gry Far Cry 4


 • Nazwa pliku: Far_Cry_4.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/Multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według Bazagier24.pl: 9,0/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Procesor: Core i5 2.66 Ghz
 • Karta graficzna: karta grafiki 1 GB (Nvidia GeForce GTX 580/AMD Radeon HD 6870)

3 Zdjęcia z gry Far Cry 4


 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


4 Far Cry 4 Download


Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier