Fifa 17 Download – Pełna wersja FIFA 17 do pobrania

1 FIFA 17 Download


Już 29 września wszyscy miłośnicy piłki nożnej będą mogli przeżyć całkiem nową fantastyczną przygodę. 

Fifa 17 

to kolejna, ulepszona wersja bardzo popularnej serii gry sportowej. 

 

Fifa_17.exe


 

 fifa 17 download 

Co się nie zmieniło? Fifa 17 PC to tradycyjnie symulator piłki nożnej. Tutaj także możesz poczuć się jak prawdziwy piłkarz na zielonej murawie. Za tę część odpowiedzialna jest EA Sports. Mamy tutaj wielu zawodników do wyboru, którzy grają w różnych klubów, a nawet reprezentacji narodowych! Można grać zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Dzięki temu można wspaniale bawić się samemu bądź w towarzystwie. Już niedługo będzie dostępna także wersja Fifa 17 download, przez co dla każdego będzie ona w zasięgu ręki.

Fifa 17 pełna wersja to nie tylko to wszystko, co było w poprzednich częściach, drobne poprawki rozgrywek, ale także są dwie znaczące nowinki. Jakie? W edycjach na komputery PC oraz konsole Xbox One oraz PlayStation 4 wykorzystano fantastyczny silnik Frostbite studia DICE, który został niegdyś wykorzystany między innymi w serii Battlefield oraz Star Wars Battlefront. Dla bardziej ambitnych oraz pewnych siebie jest pełnoprawna kampania fabularna pod tytułem „Droga do sławy”. Na czym polega? Gracz wciela się w młodego piłkarza Aleksa Huntera, który rozpoczyna karierę w Premier League. Do tej pory chłopak trenował pod okiem swojego dziadka, który niegdyś był wspaniałym piłkarzem. Aleks jest naprawdę utalentowany . W tej kampanii poznajemy świat piłki nożnej od strony szatni oraz na pokładzie samolotu. Co jeszcze? Jest nawet możliwość wyboru wypowiadanych kwestii.

Ta gra to niezwykła okazja do poznania, jak to jest grać na zielonej murawie pod okiem miliona oglądających; co to znaczy być wspaniałym piłkarzem, o którego kluby się kłócą. Już niedługo będzie można wpisać „Fifa 17 pobierz” i rozkoszować się wspaniałą rozgrywką samemu bądź w towarzystwie bliskich i znajomych. Fifa 17 download to nie tylko czysta przyjemność, chwila relaksu, ale także niezapomniane doświadczenie. Kto z nas nie chciałby poczuć tego wiatru we włosach i poodbijać piłką?


2 Wymagania sprzętowe gry FIFA 17


 • Nazwa pliku: FIFA_17.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Singleplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9,7/10
 • System operacyjny: Windows 7/Windows 8/Windows 10
 • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
 • Procesor:  Intel Core i5 2.9 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 670/Radeon HD 7970 lub lepsza)


4  FIFA 17 Download


Fifa_17.exe

 

Artykuł znalazłeś dzięki słowom kluczowym: fifa 17, fifa 17 pobierz, fifa 17 download, fifa 17 gra online, fifa 17 xbox 360, fifa 17 gra, fifa 17 pełna wersja, fifa 17 pc, fifa 17 xbox one, fifa 17 ps4, fifa 17 download free