Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/Football-Manager-2015-415697_186x186.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Football Manager 2015 Download gru03

Tags

Related Posts

Share This

Football Manager 2015 Download


Football Manager 2015 Download Football Manager 2015 Download


Football Manager 2015 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii menedżerskich, wykreowanej w 1992 roku przez Sports Interactive. Nowa edycja gry to ponad 1000 zmian i poprawek, czyniących z niej najbardziej realistyczną część cyklu. 

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Football Manager 2015 Download


Football Manager 2015 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych i najdłuższych serii menedżerów piłkarskich, zapoczątkowanej jeszcze w 1992 roku pod nazwą Championship Manager. Odpowiedzialne za tytuł studio Sports Interactive wprowadziło względem ubiegłorocznej edycji ponad 1000 zmian i poprawek, co czyni z gry najbardziej rozbudowaną i realistyczną część całego cyklu. W tym roku SI Games zrezygnowało z górnej belki zastępując ją paskiem menu po lewej stronie ekranu. Nowe menu to jednak nie koniec nowości. W Football Manager 2015 download otrzymujemy nowy tryb podglądu nieznanych nam piłkarzy – teraz widzimy jedynie zakresy kilku wybranych statystyk, a nie ich dokładne wartości (te są odsłaniane dopiero po wysłaniu scouta), a także nowy wygląd raportu dotyczącego piłkarzy.

Najbardziej zauważalną zmianą w Football Manager 2015 download jest nowy interfejs użytkownika, który przywraca m.in. znany z wcześniejszych odsłon cyklu boczny pasek menu z wszystkimi kluczowymi opcjami rozgrywki. Ułatwia on zarządzanie drużyną tym bardziej, że w tej edycji otrzymaliśmy wreszcie możliwość samodzielnego trenowania zespołu. W trakcie naszej pracy menadżerskiej możemy wyrabiać kolejne licencje trenerskie, m.in. zwiększające nasze umiejętności motywacyjne czy pozwalające na trenowanie bramkarzy, pracę z młodymi zawodnikami itp. Usprawniono także pracę skautów, którym teraz możemy sugerować nie tylko poszczególne regiony, kraje czy zespoły, ale również konkretne typy rozgrywek i turniejów.


3 Trailer gry Football Manager 2015 Download2 Wymagania sprzętowe gry Football Manager 2015 Download


 • Nazwa pliku: Football_Manager_2015.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/Multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według Bazagier24.pl: 9,1/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
 • Procesor: Pentium 4 2.2 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 Ultra lub lepsza)

3 Zdjęcia z gry Football Manager 2015


 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


4 Football Manager 2015 DownloadPobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier