Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/gta_5_logo-113294_186x186.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Grand Theft Auto 5 Download gru03

Tags

Related Posts

Share This

Grand Theft Auto 5 Download


1 Grand Theft Auto 5 Download


Fani Rockstara obawiali się, że Grand Theft Auto 5 Download nie ujrzy wersji na platforme PC. Jednak się mylili! GTA V do pobrania na twój komputer na naszej stronie!

Grand_Theft_Auto_5_Setup.exe

gta 5 download

Grand Theft Auto 5 Download

Grand Theft Auto 5 Download


W Grand Theft Auto V wcielamy się w trzech całkowicie odmiennych bohaterów: Michaela – byłego rabusia banków ze wschodniego wybrzeża, objętego ochroną w ramach programu ochrony świadków, Trevora – pilota wojskowego w stanie spoczynku, cierpiącego na zaburzenia psychiczne oraz Franklina – chłopaka z getta, odzyskującego samochody od niewypłacalnych klientów lokalnego armeńskiego dilera. Każdy z nich pochodzi z innych środowisk społecznych, które szczegółowo odwzorowano w grze. Twórcy tak skonstruowali fabułę i system rozgrywki, aby w niemal każdej chwili można było przełączać się między trójką protagonistów za pomocą jednego przycisku i w ten sposób szybko poznać świat Los Santos oraz zawsze być w samym środku akcji.

Główna metropolia Grand Theft Auto V oraz jej zróżnicowane okolice, na które składają się góry, pustynie, urwiska, pola uprawne, doliny, bazy wojskowe, a nawet strefa brzegowa Los Santos z podmorskimi kanionami i rafą koralową, są największym światem, jaki kiedykolwiek stworzyli spece z Rockstar North. Jest on owocem niezliczonych wypraw w teren doprawionych danymi statycznymi na temat społeczeństwa zamieszkującego Kalifornię. Pozwoliło to tchnąć życie w każdy element miasta – od zachowania poszczególnych przechodniów po rodzaje samochodów występujące na ulicach i system zarządzania ruchem ulicznym.

Nasze niczym nieskrępowane przemierzanie świata Grand Theft Auto 5 Download urozmaicone jest dużą liczbą mini gier (jak choćby tenis lub golf), lecz jej sedno stanowią misje, w których możemy sterować jednym, dwoma lub całą trójką bohaterów z Grand Theft Auto 5 Download.


3 Trailer gry GTA V PC


gta 5 download


2 Wymagania sprzętowe gry Grand Theft Auto 5


 • Nazwa pliku: Grand_Theft_Auto_5_Setup.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/Multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według Bazagier24.pl: 9,4/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
 • Procesor: i3/i5/i7
 • Karta graficzna: karta grafiki 1024 MB (GeForce 9600 lub lepsza)

3 Zdjęcia z gry GTA V PC


 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Grand Theft Auto 5 Download Grand Theft Auto 5 Download


Grand_Theft_Auto_5_Setup.exe

Darmowy katalog SEO  www.darmowykatalogstron.pl