Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/mafia-iii-logo-82253_186x186.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Mafia III Download – Pobierz Mafia 3 na PC! sie30

Tags

Related Posts

Share This

Mafia III Download – Pobierz Mafia 3 na PC!

1 Mafia III Download


Lubisz mafijne klimaty? Pobierz Mafia III download! W trzeciej odsłonie popularnej gry gangsterskiej wcielisz się w weterana wojny w Wietnamie, który pochodzi z mafijnej rodziny.  

 

Mafia_III.exe


 

 mafia iii

Jego bliscy zostali zamordowani, a teraz nasz bohater szuka zemsty. Tym razem producenci gry odeszli od linearnej rozgrywki i zaserwowali nam sandboxową rozgrywkę, w której możemy odkrywać wiele pobocznych wątków.

Mafia III do pobrania to gra stworzona przez studio Hangar 13. Tworzą je byli pracownicy 2K Czech. Akcja gry Mafia III pełna wersja rozgrywa się w 1968 roku. Przenosimy się do fikcyjnego miasta, którego pierwowzorem jest Nowy Orlean. Jako Lincoln Clay będziemy dokonywać zemsty na mordercach rodziny – głównym z naszych wrogów zostanie Sal Marcano, don włoskiej rodziny mafijnej, która doprowadziła do zbrodni. Podczas rozgrywki nasz bohater nie będzie jednak osamotniony. Może liczyć na wsparcie sojuszników: mafiosa Burke, Cassandra, która dowodzi haitańskimi gngstermi i Vito Scalletto, który pojawił się już w drugiej części gry.

Mafia III pobierz pod względem rozgrywki przypomina nieco grę Grand Theft Auto. Nie tylko mamy tu możliwość wykonywać kolejne misje, ale w przerwach między nimi możemy brać udział w różnego rodzaju aktywnościach pobocznych. To sprawia, że gra jest ciekawa, niemonotonna. Miasto tętni życiem dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji. Możemy tu spotkać na przykład całujące się pary czy narkomanów.

Gra Mafia III chomikuj przeznaczona jest jedynie dla jednego gracza. Niestety, producenci gry nie przewidzieli możliwości grania w trybie multiplayer. Mimo to gra jest ciekawa, główna kampania fabularna i wątki poboczne zostały na tyle rozbudowane, że z pewnością nie będziesz się nudzić. Warto zwrócić uwagę również na ścieżkę muzyczną. Wykorzystano w niej między innymi hity takich zespołów jak The Animals, The Rolling Stones, czy Jimi Hendrix.


2 Wymagania sprzętowe gry Mafia III


 • Nazwa pliku: Mafia_III.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Singleplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9,7/10
 • System operacyjny: Windows 7/Windows 8/Windows 10
 • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
 • Procesor:  Intel Core i5 2.9 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 670/Radeon HD 7970 lub lepsza)


4  Mafia 3 Download


Mafia_III.exe

 

 

 

Artykuł znalazłeś dzięki słowom kluczowym: mafia iii, mafia iii pobierz, mafia iii download, mafia iii gra online, mafia iii xbox 360, mafia iii gra, mafia iii pełna wersja, mafia iii pc, mafia iii xbox one, mafia iii ps4, mafia iii download free