Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/1-159430_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Need for Speed Most Wanted Download lut27

Tags

Related Posts

Share This

Need for Speed Most Wanted Download


Download Need for Speed Most Wanted Download


Need for Speed Most Wanted Download stanowi kolejną część serii, rozwijanej od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Po nocnych eskapadach z obu odsłon Need for Speed: Underground przyszedł czas na poruszanie się sportowym samochodem w warunkach zgoła odmiennych.

Need_for_Speed_Most_Wanted_Setup.exe

30494921

Rozgrywka w Need for Speed Most Wanted stawia przed nami zadanie zyskania miana najlepszego ulicznego kierowcy w ramach tzw. Czarnej Listy, mającego na przysłowiowym pieńku z potencjalnymi rywalami, jak również ze stróżami prawa w radiowozach. Zatem nie tylko bierzemy udział w licznych nielegalnych wyścigach w normalnym dziennym ruchu miejskim, ale także nierzadko uciekamy przez zawziętymi policjantami. Warto zauważyć, że w momencie wystąpienia sytuacji o wysokim stopniu niebezpieczeństwa (np. nagłe wyjechanie ciężarówki z drogi podporządkowanej) włącza się chwilowe spowolnienie akcji a la słynny efekt bullet-time z filmowej trylogii The Matrix, dzięki czemu można stosunkowo spokojnie i precyzyjnie wykonać odpowiednie manewry.

Standardowo developerzy Need for Speed Most Wanted zatroszczyli się o uzyskanie należytych licencji, aby w wirtualnej rzeczywistości znalazło się wiele autentycznych samochodów – m.in. BMW M3 i Mazda RX-8. Każdy wóz podatny jest na tuning zewnętrzny i wewnętrzny, a zatem wedle uznania montujemy spoilery, zmieniamy powłokę lakierniczą, ulepszamy układ napędowy, zakładamy profesjonalne komplety ogumienia etc. Dodatkowo czterokołowce ulegają realistycznym uszkodzeniom, więc czołowe spotkanie z betonową ścianą przy nadmiernej prędkości zwyczajnie kończy rozgrywkę.


3 Trailer gry Need for Speed Most Wanted Download2 Wymagania sprzętowe gry Need for Speed Most Wanted Download 


 • Nazwa pliku: Need_for_Speed_Most_Wanted_Setup.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single player
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9.2/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7
 • Pamięć operacyjna: 512 MB RAM
 • Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 256 MB GeForce GTX 460

Download Zdjęcia z gry Need for Speed Most Wanted


Previous Image
Next Image

info heading

info content


Download Need for Speed Most Wanted Download


Need_for_Speed_Most_Wanted_Setup.exe

Top Strony