PowerPoint download – Pobierz Microsoft PowerPoint


PowerPoint Download


 Microsoft PowerPoint to najnowsza wersja wchodzącego w skład pakietu Microsoft Office oprogramowania do przygotowywania i wykonywania prezentacji czy pokazu slajdów.

Zaprezentuj swoje zdanie

Opracuj scenariusz, przedstaw swoją tezę jasno i przekonująco i idź dalej.

PowerPoint Download

PowerPoint Download 

Microsoft PowerPoint przy projektowaniu prezentacji oferuje sporą galerię szablonów (dostępną także w poszerzonej wersji on-line w ramach witryny Office Online), do dyspozycji użytkownika pozostają także narzędzia do tworzenia animacji i wszelkiego ruchu na slajdzie, tworzenia kształtów, diagramów, schematów, wykresów i innych podobnych elementów przydatnych podczas pokazu slajdów. Gotową prezentację można następnie zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Microsoft PowerPoint Download, jak większość tego rodzaju programów, daje możliwość tworzenia szablonów slajdów (np. slajd tytułowy, slajd typu tabela, slajd tekst i wykres, itp.). Możliwy jest także wybór wzorca slajdów lub jego samodzielne utworzenie, co pozwala na jednolity wygląd wszystkich slajdów. Slajdy mogą być także całkowicie odmienne i nie wiązać się ze sobą wyglądem.


PowerPoint Download Projekt Ma Znaczenie


Nadawanie stylu

Jednym kliknięciem rozpocznij proces tworzenia i nadaj swojej prezentacji doskonały styl.
Wybierz coś z gotowych motywów i ich dodatków
Wyjątkowy wygląd
Dodaj efekty specjalne wzmacniając Twoją tezę, dodaj i edytuj obrazy i filmy.
Wprowadź pomysłowe przejścia między slajdami i zdefiniowane wcześniej animacje, a także wykresy i grafiki.
Kreatywna praca

Dodaj najlepsze wykończenie. Dzięki wbudowanym prowadnicom możesz intuicyjnie wyrównywać kształty, pola tekstowe i wideo na slajdach.

Zsynchronizowany początek
Twoje prezentacje są zapisywane online w usłudze OneDrive lub SharePoint. Więc wyślij komuś link do pliku programu PowerPoint wraz z uprawnieniami do wyświetlania i edytowania
Pobierz Już teraz PowerPoint Download

 Jak wygląda najnowszy PowerPoint?


PowerPoint Download

PowerPoint Download


4  Microsoft Office PowerPoint Download


PowerPoint Download

PowerPoint Download

powerpoint download