Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/pro-evolution-soccer-14066312181-370784_186x186.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Pro Evolution Soccer 2015 Download gru03

Tags

Related Posts

Share This

Pro Evolution Soccer 2015 Download


1 Pro Evolution Soccer 2015 Download


Pro Evolution Soccer 2015 to kolejna odsłona piłkarskiej serii autorstwa firmy Konami. Jest to także pierwsza część dedykowana konsolom ósmej generacji. Tytuł został stworzony w oparciu o technologię Fox Engine i umożliwia rozgrywki w trybach single i multiplayer.

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Pro Evolution Soccer 2015 Download

Pro Evolution Soccer 2015 Download


Pro Evolution Soccer 2015 wprowadza szereg innowacji, dzięki dostępności gry na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Twórcy w końcu mogli wykorzystać pełnię możliwości swojego silnika, oferując szereg zmian i usprawnień. Przede wszystkim znacznie ulepszono sztuczną inteligencję sportowców. Przeciwnicy lepiej reagują na zaistniałą sytuację i uczą się naszych zagrywek, a kompani z drużyny starają się wspomagać nas w działaniach i dostosowywać do strategii, nawet będąc na drugim końcu boiska. Dzięki temu jeszcze bardziej przypominają oni swoich rzeczywistych odpowiedników. Na wrażenia płynące z rozgrywki wpływa także klimat panujący na wirtualnym stadionie, tworzony przez zachowania kibiców, którzy także doczekali się kilku ulepszeń. W Pro Evolution Soccer 2015 Download reakcje tłumu są teraz kompleksowe i widowiskowe.

Nie zabrakło również szeregu poprawek mechaniki rozgrywki. W PES 2015 znajdziemy zupełnie nowy system oddawania strzałów, jak również ulepszony mechanizm wykonywania podań prostopadłych, finalizujących atak. Twórcy ulepszyli także grę bramkarzy, jak również poczynili wiele poprawek w kwestii zachowania zawodników podczas pojedynków z innymi graczami oraz sprintu. 

Deweloperzy Pro Evolution Soccer 2015 Download wprowadzili również zmiany w oprawie graficznej. Twórcy zatroszczyli się m.in. o nowy system oświetlenia oraz rozbudowany silnik fizyczny. Piłkarze wyglądają zdecydowanie lepiej, niż w odsłonie z 2014 roku, a ich ruchy są płynne i realistyczne, dokładnie odpowiadając sytuacji, w jakiej znajduje się zawodnik.


3 Trailer gry Pro Evolution Soccer 20152 Wymagania sprzętowe gry Pro Evolution Soccer 2015


 • Nazwa pliku: Pro_Evolution_Soccer_2015.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/Multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według Bazagier24.pl: 9,1/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Procesor: Core i5 2.66 Ghz
 • Karta graficzna: karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza)

3 Zdjęcia z gry Pro Evolution Soccer 2015


 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


4 Pro Evolution Soccer 2015 DownloadPobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Pro Evolution Soccer 2015 Download