Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/feat-projcet-cars-140325_186x186.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Project Cars Download – Project Cars PC lut13

Tags

Related Posts

Share This

Project Cars Download – Project Cars PC


Wiedzmin 3 Dziki Gon Download  Project Cars Download


Project Cars Download to innowacyjna gra wyścigowa, która powstała przy aktywnym udziale graczy. Tytuł stawia na realistyczny model jazdy, dziesiątki trybów zabawy oraz zróżnicowane rodzaje pojazdów.

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Project Cars Download

Project Cars Download

 

Realistyczna gra wyścigowa stworzona przez doświadczone studio Slightly Mad Studios. Aktywny udział w rozwijaniu Project Cars mają sami gracze, zrzeszeni w platformie World of Mass Development. Tytuł oferuje bogaty wybór rzeczywistych samochodów jak i torów wyścigowych

Project Cars możemy znaleźć dziesięć trybów gry. Największy z nich to tryb kariery, którą rozpoczynamy od wyścigów gokartami. Później, gdy nabierzemy doświadczenia, możemy zdecydować się jaką dokładnie drogą potoczy się nasza kariera. Deweloper udostępnił kilka, skrajnie różnych od siebie, jeśli chodzi o warunki jazdy czy typy wyścigów.

Możemy więc ścigać się na specjalnych torach wyścigowych, uczestniczyć w rajdach po bezdrożach, a nawet brać udział w prestiżowych wyścigach, takich jak 24h Le Mans. Do naszej dyspozycji w Project Cars Download oddano szeroką gamę maszyn, włączywszy w to samochody turystyczne, superszybkie bolidy czy samochody sportowe.

Producent Project Cars Download postarał się, aby sterowanie pojazdami jak najlepiej oddawało rzeczywistość. Oczywiście, jak w każdym symulatorze, możemy majstrować przy parametrach naszych samochodów. Ponadto deweloper pieczołowicie przeniósł do gry znane z rzeczywistości tory, jak choćby: Brands Hatch i Connecticut Hill. Wizualnie Project Cars Download  zdecydowanie może się podobać. Gra oddaje poczucie prędkości, pogoda zmienia się dynamicznie, a modele pojazdów do złudzenia przypominają ich rzeczywiste odpowiedniki.


3 Trailer gry Project Cars Download2 Wymagania sprzętowe gry Project Cars Download 


 • Nazwa pliku: Project_Cars.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single player
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9.3/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
 • Procesor:   Core 2 Duo Quad 2,66 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 1GB (Nvidia GTX 260 / ATI Radeon HD 5770)

3 Zdjęcia z gry Project Cars


Previous Image
Next Image

info heading

info content


Project Cars Download  Project Cars Download


Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier