Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/Ravens-cry-120719_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Raven’s Cry Download – Raven’s Cry PC gru06

Tags

Related Posts

Share This

Raven’s Cry Download – Raven’s Cry PC


1 Raven’s Cry Download


Raven’s Cry Download jest trzecioosobową grą akcji RPG, która podejmuje temat morskich wojaży i pirackich pojedynków. Pod wieloma względami przypomina ona drugą odsłonę cyklu Risen, ale dodatkowo została wzbogacona o bitwy morskie z udziałem żaglowców.

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Raven’s Cry Download

 

W Raven’s Cry wcielamy się w doświadczonego przez życie pirata Christophera Ravena. Mężczyzna w młodym wieku przetrwał atak piratów, w którym zginęli jego rodzice. Wiele lat później bohater poprzysięga zemstę na oprawcach i postanawia ich wyśledzić. Twórcy poprowadzili fabułę poważnie, dzięki czemu podzielona na rozdziały historia nie ma wiele wspólnego z satyrycznym podejściem rodem z Piratów z Karaibów. W Raven’s Cry pojawiają się nawet pewne historyczne wydarzenia i postacie. Trafiamy m.in. do jamajskiego Port Royal czy azteckiego miasta w dżungli.

W Raven’s Cry Download twórcy postarali się o zróżnicowanie rozgrywki, dzięki czemu gracz zajmuje się wieloma różnymi rzeczami. Większość czasu kierujemy bohaterem, obserwując wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby.  Tutaj dużą rolę odgrywa eksploracja i walka z licznymi przeciwnikami. Potyczki odbywają się nie tylko z udziałem broni białej i pistoletów, bo bohater może korzystać również po cichu likwidować rywali,  a także wykorzystywać towarzyszącego mu kruka do odwracania uwagi rywali. W Raven’s Cry Download nie brakuje też żeglowania po morzu, gdzie na Christophera czyhają liczne niebezpieczeństwa. Podróże są więc urozmaicane emocjonującymi bitwami morskimi, w których do walki stają liczne okręty.

 


3 Trailer gry Raven’s Cry PC2 Wymagania sprzętowe gry Raven’s Cry Download


 • Nazwa pliku: Ravens_Cry.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single player
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 8,2/10
 • System operacyjny: Windows Vista/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Procesor:  Intel Core i5 2.3 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 670/Radeon HD 7970 lub lepsza)

3 Zdjęcia z gry Raven’s Cry PC


Previous Image
Next Image

info heading

info content


4 Raven’s Cry Download


Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

Raven’s Cry Download

Raven’s Cry Download