Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/120141212195059-379218_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Symulator Farmy 2015 Download lut13

Tags

Related Posts

Share This

Symulator Farmy 2015 Download


Download Symulator Farmy 2015 Download


Symulator Farmy 2015 Download to kolejna odsłona serii symulatorów rolniczych z polskiej firmy PlayWay. Obejmujemy bezpośrednią kontrolę nad rolnikiem, który prowadzi i stopniowo udoskonala własne gospodarstwo.

Symulator_Farmy_2015_Setup.exe

Symulator Farmy 2015 Download

Tak jak w poprzedniej wersji Symulator Farmy 2014 Download, obejmujemy kontrolę nad rolnikiem, prowadzimy własne gospodarstwo. Angażujemy się  w prowadzenie prac, głównie z wykorzystaniem pojazdów i innych maszyn. Z tygodnia na tydzień rozszerzamy i dywersyfikujemy naszą działalność, zaopatrując się w bardziej nowoczesną technologię i sprzęt, zatrudniając na farmie pracowników i – w rezultacie – osiągając coraz większe zyski.

Rozgrywka w Symulator Farmy 2015 Download może toczyć się na jednym z dwóch rozległych obszarów, oferujących 30 km kwadratowych powierzchni i ponad 150 pól. Do naszej dyspozycji oddano prawie 150 maszyn rolniczych, w tym traktory, kombajny, kosiarki,presy i przyczepy. Nie zabrakło także rozmaitych rodzajów upraw (zboża, rośliny okopowe, zielonka). W edycji Symulator Farmy 2015 Download  wprowadzono dodatkową gałąź produkcji w postaci sadownictwa, wymagającego m.in. sadzenia, pielęgnowania, podcinania, nawożenia i szczepienia drzewek, a także wykorzystującego nowe maszyny. Oprócz tego zaimplementowano roczny cykl upraw oparty na kalendarzu. Nie brak także możliwości rozbudowy istniejącej zabudowy gospodarczej, jak również wznoszenia zupełnie nowych budynków.

Twórcy Symulator Farmy 2015 Download zadbali również o poprawioną trójwymiarową oprawę graficzną. Nie tylko zaoferowano bardziej szczegółowe maszyny i otoczenie, ale także uwzględniono efekty w rodzaju zmiany wyglądu gleby podczas prac w polu oraz brudzenia się i wizualnego zużywania sprzętu.


3 Trailer gry Symulator Farmy 2015 Download2 Wymagania sprzętowe gry Symulator Farmy 2015 Download 


 • Nazwa pliku: Symulator_Farmy_2015_Setup.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single player
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 9.9/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
 • Procesor: Core 2 Duo 2.0 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460

Download Zdjęcia z gry Symulator Farmy 2015


Previous Image
Next Image

info heading

info content


Download  Symulator Farmy 2015 Download


Symulator_Farmy_2015_Setup.exe

Top Strony