Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/2453375-thiswarofmine_001-80211_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 This War of Mine Download gru06

Tags

Related Posts

Share This

This War of Mine Download


1 This War of Mine Download


This War of Mine to inspirowana autentycznymi wydarzeniami gra osadzona w realiach konfliktu rozgrywającego się w czasach współczesnych, w której silnie zaakcentowany został motyw przetrwania w niesprzyjających okolicznościach.

Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

325378648

 

W odróżnieniu od innych gier osadzonych w wojennych realiach, w This War of Mine przejmujemy kontrolę nad grupką cywilów, których podstawowym celem jest przetrwanie w samym środku oblężonego miasta – przebywając w atmosferze ciągłego zagrożenia życia i napotykając szereg nieprzewidywalnych sytuacji wykreowanych przez ciągle zmieniające się warunki na polu walki. W trakcie zabawy mierzymy się m.in. z problemem głodu, braku lekarstw czy niebezpieczeństwem, jakie stwarzają snajperzy.

Istotną rolę w trakcie rozgrywki w This War of Mine odgrywa cykl dnia i nocy, determinujący podejmowane przez nas decyzje. Za dnia wyjście na zewnątrz zamieszkiwanego przez kontrolowane postacie schronu równa się natychmiastowej śmierci, zatem koncentrujemy się na wykonaniu czynności związanych z naprawą i ulepszaniem kryjówki – gra pozwala na tworzenie broni, mebli, podstawowych narzędzi czy też destylowanie alkoholu przy wykorzystaniu zgromadzonych przez nas przedmiotów. W This War of Mine download istotne jest również dbanie o zdrowie i kondycję psychiczną cywilów. Pod osłoną nocy staramy się z kolei opuścić schronienie i wyjść na ulice miasta w poszukiwaniu rzeczy, które ułatwią naszym postaciom codzienną egzystencję.

Pomimo tego, że świat This War of Mine download został wykonany w pełnym 3D, to akcję obserwujemy z boku (w stylu klasycznych platformówek 2D), a interakcję z otoczeniem prowadzimy za pomocą różnorodnych ikonek, umożliwiających nam wykonanie odpowiednich czynności.


3 Trailer gry This War of Mine PC2 Wymagania sprzętowe gry This War of Mine


 • Nazwa pliku: This_War_of_Mine.rar
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single/Multiplayer
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 8,7/10
 • System operacyjny: Windows XP/Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
 • Procesor:  Core 2 Quad 2.7 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 1GB ( GeForce GTX 670/Radeon HD 7970 lub lepsza)

3 Zdjęcia z gry This War of Mine PC


Previous Image
Next Image

info heading

info content


4 This War of Mine Download


Pobierz GamerOS - innowacyjne narzędzie do pobierania gier

 

This War of Mine Download