Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/WBcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/uploads/et_temp/87_201205581-36701_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) in /usr/home/BWcash/domains/pobierznet.pl/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 747 Wiedźmin 3 Download – Pobierz Wiedźmin 3 Dziki Gon za darmo! maj20

Tags

Related Posts

Share This

Wiedźmin 3 Download – Pobierz Wiedźmin 3 Dziki Gon za darmo!


Wiedzmin 3 Dziki Gon Download  Wiedzmin 3 Dziki Gon Download


Wiedzmin 3 Dziki Gon Download  to trzecia odsłona popularnej serii cRPG opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Grę wyprodukowało studio CD Projekt RED, czyli zespół odpowiedzialny również za dwie poprzednie części.

Wiedzmin_3_Setup.exe

Wiedzmin 3 Dziki Gon Download

 

Ponownie wcielamy się w znanego z poprzednich odsłon wiedźmina. Główna oś fabularna obraca się wokół kilku oddzielnych wątków. Wśród nich znalazło się poszukiwanie utraconej miłości Geralta oraz inwazja Nilfgaardu na królestwa północy. Spróbujemy też powstrzymać tytułowy Dziki Gon, prześladujący wiedźmina zarówno w powieściach, jak i obecny w pierwszej i w nikłym stopniu w drugiej części serii. Wszystkie te główne zadania oferują filmową jakość opowiadanej historii, z rozgałęzionymi ścieżkami wydarzeń, imponującymi scenkami przerywnikowymi i starannie wyreżyserowanymi sekwencjami. Co ciekawe, w Wiedzmin 3 Dziki Gon download możemy porzucić część wątków, trzeba będzie jednak liczyć się z wynikającymi z tego faktu przykrymi konsekwencjami. Poza głównymi opowieściami dostępne jest także zatrzęsienie misji pobocznych, które w sumie starczają na ponad sto godzin zabawy. Autorzy zadbali o dużą różnorodność wyzwań.

W trakcie przygód będziemy eksplorowali m.in. jaskinie, prastare ruiny i tętniące życiem wioski. W Wiedzmin 3 Dziki Gon download zapolujemy na potwory dla zysku oraz specjalnych nagród. Pojawią się również zadania oparte na dochodzeniach. Różne rejony świata oferują swoje własne mini gierki (np. zawody w rzucaniu nożami) ze specjalnymi nagrodami, choć jednocześnie ich ukończenie nigdy nie jest wymagane dla dalszego rozwoju fabuły.


3 Trailer gry Wiedzmin 3 Dziki Gon Download2 Wymagania sprzętowe gry Wiedzmin 3 Dziki Gon


 • Nazwa pliku: Wiedzmin_3_Setup.exe
 • Zawartość: Instalator
 • Hasło: brak
 • Kompresja: brak
 • Tryb gry: Single player
 • Wersja językowa: PL – ENG – GER – FR – IT – POR
 • Ocena gry według pobierzNET.pl: 8.9/10
 • System operacyjny: Windows 7/Windows 8
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Procesor:   Intel Core i7 3,2 GHz
 • Karta graficzna: karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 (Radeon HD 7870 lub lepsza)

4 Wiedzmin 3 Dziki Gon Download


Wiedzmin_3_Setup.exe